2 dni temu

KOMUNAL TRUCK

Dziękujemy wszystkim odwiedzającym nasze stoisko i poświęcony nam czas podczas 56 zjazdu Krajowego Forum Dyrektorów Zakładów Oczyszczania Miast w Ustce.
Cieszymy się, że mieliśmy możliwość zaprezentowania śmieciarki trzykomorowej NTM model KG2B-FK na podwoziu SCANIA oraz spotkania po długiej przerwie z wieloma klientami, przyjaciółmi oraz szanowną konkurencją i porozmawiania o tegorocznych sukcesach, nowych produktach i usługach dla branży komunalnej a także poznania aktualnych potrzeb rynku w obliczu ciągle zmieniających się przepisów i isniejącej pandemii covid19.

Zaprezentowany pojazd to wielokomorowa zabudowa śmieciarki NTM - Närpes Trä & Metall do zbiórki trzech frakcji odpadów jednocześnie z pojemników od 120 do 1100 litrów lub worków. Wszystkie komory posiadają niezależny mechanizm załadunku i wyładunku śmieci aby odpady się wzajemnie nie zmieszały podczas transportu.
Modułowa konstrukcja każdej zabudowy NTM oraz standardowe wyposażenie przygotowane pod systemy GPS, RFID, wagę statyczną lub dynamiczną gwarantują dostosowanie pojazdu do wymogów i przepisów w chwili obecnej oraz w przyszłości bez dodatkowych kosztów.

www.komunaltruck.pl
#komunaltruck #ntm #scania #komunalwash #kfdzom #kg2b #wielokomorowe #smieciarka #refusetruck #garbagetruck #muellfahrzeug
... WięcejSchowaj

Zobacz na Facebook

5 miesięcy temu

KOMUNAL TRUCK

Minister klimatu Michał Kurtyka składa podziękowania dla pracowników sektora gospodarki odpadami oraz branży energetycznej i petrochemicznej i Agencji Rezerw Materiałowych 👏
#gospodarka #odpad #smiec #klimat #srodowisko #eko
... WięcejSchowaj

Zobacz na Facebook

5 miesięcy temu

KOMUNAL TRUCK

Dziękujemy 👏 ... WięcejSchowaj

Zobacz na Facebook

5 miesięcy temu

KOMUNAL TRUCK

🌍Dziś Światowy Dzień Ziemi, który nie tylko ze względu na panującą epidemię korona wirusa, jest inny niż wszystkie.
Pożary, wycinka drzew, zanieczyszczanie powietrza, śmieci to dla ziemi niestety codzienność ale możemy pomóc jej przez:
🚿Kąpiel pod prysznicem
♻️Segregowanie odpadów
🛍Nieużywanie jednorazówek
🛒Kupowanie mniejszej ilości rzeczy
👗Dawanie ubraniom drugie życie
🚗Ograniczenie jazdy samochodem
🍲Nie marnowanie żywności
🍌Jedzenie większej ilości warzyw i owoców

#dzienziemi
... WięcejSchowaj

Zobacz na Facebook