Urządzenia Hyva

Historia...
Hyva powstała w 1979 roku w Holandii gdzie nadal mieści się siedziba firmy. Zakłady produkcyjne znajdują się w Holandii, Brazylii, Chinach, Niemczech, Indiach i we Włoszech obszar działania to ponad 130 krajów na świecie, z 36 oddziałami, 13 zakładami produkcyjnymi oraz zatrudnieniem ponad 2400 pracowników, a liczba jej Klientów przekracza już ponad 25 000.
Oferta obejmuje szeroki asortyment produktów i komponentów, głównie związanych z hydraulicznymi systemami załadunku i rozładunku towarów wykorzystywanych w transporcie drogowym, szynowym i morskim.

Hyva jest jednym z największych na świecie producentów i dostawców rozwiązań dla przemysłu samochodowego obejmujący urządzenia do transportu kontenerów, takie jak urządzenia hakowe i bramowe, stacjonarne i ruchome żurawie, teleskopowe i podskrzyniowe siłowniki wraz z podzespołami hydrauliki siłowej do wywrotek i ciężarówek oraz inne komponenty do produkcji naczep i przyczep. Dodatkowo ma w swojej ofercie ruchome podłogi, dachy przesuwne, kompresory i dmuchawy oraz automatyczne sprzęgi i siodła.

Urządzenia hakowe – hakowce

Typ

Mały, Standard, Titan

<!-- [et_pb_line_break_holder] -->

Urządzenia bramowe – bramowce

Typ

Brama stała, Brama teleskopowa, Łamane

<!-- [et_pb_line_break_holder] -->

Żurawie HDS

Typ

HA, HB, HC

<!-- [et_pb_line_break_holder] -->