Śmieciarki NTM

Ugruntowana pozycja w Europie...
Firma NTM powstała w 1950 roku. Obecnie zajmuje się produkcją, sprzedażą i serwisem sprzętu transportowego dla pojazdów użytkowych, śmieciarek i innych pojazdów komunalnych.

Grupa NTM jest liderem w krajach skandynawskich, a także jest obecna na rynkach Wielkiej Brytanii, Rosji, Holandii, Austrii, Niemiec, Polski i krajów nadbałtyckich. Centrala grupy oraz największy zakład produkcyjny znajduje się na zachodnim wybrzeżu Finlandii w Närpes, a jej kolejne oddziały są w Szwecji, Estonii, Wielkiej Brytanii, Niemczech i Polsce.

Produkcja i wszystkie produkty spełniają standardy ISO 9001 i 14001.

NTM produkuje najszerszą gamę śmieciarek w Europie.
Zabudowy o pojemności od 4 do 35 metrów sześciennych są wyposażone w komory do transportu odpadów wszystkich frakcji oraz w urządzenia do opróżniania wielu typów pojemników i kontenerów – wszystko dopasowane do wymagań klienta.
Śmieciarki NTM to bogata paleta pojazdów. Od śmieciarek tradycyjnych, z załadunkiem tylnym po ładowane z boku i z przodu, a także wiele wariantów sprzętu, głównie urządzeń, przeznaczonych do zbierania odpadów segregowanych u źródła.

Na szczególną uwagę zasługuje też największa w Europie oferta śmieciarek wielokomorowych, różnych rodzajów urządzeń do opróżniania pojemników oraz kontenerów, wraz z szeroką ofertą opcji dodatkowych np. elektryczny, hybrydowy napęd lub wagi dynamiczne i statyczne.

Małe śmieciarki satelitarne

Typ

KV, KVC, KVC Plus

Śmieciarki z tylnym załadunkiem

Typ

K, KG, KGLS, KGH, KG, MAS, UNO

Śmieciarki wielokomorowe

Typ

K2K, KG2K, KG2B, KGH2B, FK, OM2K, TRIO, QUATRO

Śmieciarko-myjki KOMUNAL WASH

Typ

KGBH-KW, KGHH-KW

Śmieciarki z przednim lub bocznym załadunkiem

Typ

FLP, OM, OM2K