KOMUNAL TRUCK rozpoczął swoją działalność pod koniec 2003 roku jako odpowiedź na zapotrzebowanie klientów na usługi związane z naprawami pojazdów specjalnych. 

Podstawowym zakresem działalności firmy są usługi serwisowe i sprzedaż części zamiennych
o nas komunaltruck
Ważnym krokiem w rozwoju firmy było podpisanie umów współpracy ze światowymi liderami branży komunalnej: NTM, HYVA, DULEVO, ELTE co wpłynęło na rozszerzenie wachlarza świadczonych przez nas usług obejmujących także montaż, sprzedaż nowych lub używanych pojazdów i urządzeń specjalistycznych.

 

Współpraca z Komunal Truck to kompleksowa obsługa w zakresie dostaw nowych i używanych pojazdów komunalnych lub wynajem z gwarantowanym serwisem stacjonarnym i mobilnym oraz kompleksowe naprawy i remonty.

Jednym z ważniejszych celów strategicznych firmy było dotarcie do większej ilości klientów w kraju i poza jego granicami, co wpłynęło na decyzję o uruchomieniu sprzedaży internetowej części zamiennych poprzez sklep www.komunalparts.pl.

 

Celem firmy jest nieustanne dostosowanie oferty do potrzeb i zmieniających się wymagań rynku z uwzględnieniem partnerskich relacji pomiędzy pracownikami, dostawcami i klientami.
śmieciarko myjki
KOMUNAL WASH to wydajne i niezawodne myjki do mycia i dezynfekcji pojemników oraz kontenerów na odpady montowane na zabudowach śmieciarek różnych marek.
Atutami Komunal Truck są niewątpliwie wysoka jakość świadczonych usług, doświadczony i rzetelny zespół pracowników oraz partnerów a także bogata oferta produktów i części zamiennych.